Expand Cut Tags

No cut tags
xobbit: (Default)
[personal profile] xobbit

Щиро вітаю усіх євромайданівців з остаточною перемогою: Асоціацію з ЄС таки буде підписано! Дякую вам усім та бажаю подальших звитяг, утім вони не будуть легшими, сподіваюсь хоч менш кривавими.

4 роки знадобилося на виправлення зради промосковських заколотників, але з 2008 року ще не підписано план набуття членства у НАТО, яке б могло врятувати десятки тисяч життів, та пришвидшити Євроінтеграцію.

А якщо поглянути на люстрацію, то запізнення майже на чверть сторіччя.

У лютому 2014 Українська демократія відбулася: замість масової зради депутати та посадовці спрацювали згідно Закону та зберегли лад та державність, але чи має це заспокоїти? Чи варто опускати руки та розходитися по власних справах? Хуторянство вже неодноразово губило Україну, хоча воно ж є запорукою її відродження, тож чи не час опанувати цей потужний інструмент во благо?

Погляньмо на сучасні ЗМІ: вигулькують вже соцопитування, які свідчать про підготовку до виборів, хоч до 2019 ще понад 2 роки:

http://news.liga.net/ua/news/politics/14760172-khto_ma_nayb_lshe_shans_v_stati_prezidentom_sotsopituvannya.htm

http://news.liga.net/ua/news/politics/14760205-ukra_nts_na_viborakh_mozhut_p_dtrimati_batk_vshchinu_opoblok_bpp.htm

У моєму ЖЖ ви можете прочитати короткі підсумки по партіях з 2014, на жаль, вони не змінилися. Нема нових обличь,  катма політсили, яка б дотримувалася ідеології, скерованої у майбутнє. Проте підсилюються популісти, що здатні хіба на повторення гасел московської "системної" опозиції про "корупцію" та "бариг". Хіба українці не довели, що тепер наша держава попереду в питаннях прав та інституцій?

Так звідки ж це вперте бажання наступити на ті ж самі граблі?

У разі виборів Президента найближчим часом за антисемітку психічно неврівноважену Н.Савченко ладні голосувати 1-3% виборців, за Анатолія Гриценка і Вадима Рабиновича по 10,1%, за скотиняку Ляшка - 9,6%, за Садового проголосували б 7,6%, а за фашиста Тягнибока - 4,8% (усе це +/- 2,2%) та рейтинги усіх перелічених – зростають вже 3й рік! З цих балаболів хіба що Садовий викликав сподівання на Європейський вектор, утім відверта брехня мусорного мера та згода Самопомочі на роль регіональної сили галицького рагульства перекреслили ці надії.

За життя Вадима Рабиновича згідні голосувати 9,2% респондентів, нібито щоб я так жив є політичною програмою ;)

Чи бачили ви шоу цього клоуна та його ТБ передачу?  Чом тоді одразу не Гордон – як мінімум фаховіший шоу-мен :)

За Батьківщину на парламентських виборах проголосували б 13,9% опитаних, за Опозиційний блок - 10,4%, за БПП - 10,2%: тобто народ довірить власні гроші Прем'єрці, яка змінювала обіцянки як флюгер, наприклад – у 2009 за 100% оплату газу, а 2016го – вже проти, те ж саме з НАТО, РФ, тощо? Ми вже мали Президента-зека, та бачили Гадю-полонену, чи Бог трійцю любить?

ОПоБлок та БПП – 2 частини ПР, регіонали невиправні на чолі з вишечним Бойком та опортуністи які перебігли "до джерел", типу Гончаренко: орла юного, але "з ранніх". За НФ Яценюка, який за вийнятком явної протидії приватизації та деяких компрометованих осіб, є найбільш успішними рушіями реформ, та набрали більшість на попередніх парламентських виборах, голосуватимуть приблизно як за Савченко.

Надію подолати 5% бар'єр має хіба Народний контроль (лідер - Дмитро Добродомов) та УКРОП Корбана. Не певен, що можна "спочивати на лярвах(с)Шоу довгоносиків", бо за умов збереження подібних тенденцій, до нас "крадеться піздець з своєю усмішкою хтивой".

Не всеремось!

Profile

xobbit: (Default)
xobbit

September 2017

S M T W T F S
     12
3456 789
1011 1213141516
17181920212223
24252627282930

Most Popular Tags

Style Credit

Page generated Sep. 19th, 2017 03:26 pm
Powered by Dreamwidth Studios